Türkiye’nin Moda Haber Portalı ile Modayı Yakından Takip Edin!

Arzu Kaprol İlkbahar Yaz 2011 Koleksiyonu İstanbul’da..

Arzu Kaprol İlkbahar Yaz 2011 Re-Fine Koleksiyonu Defilesi

Arzu Kaprol İlkbahar Yaz 2011 Re-Fine Koleksiyonu Defilesi

Arzu Kaprol‘un İlkbahar Yaz 2011 Koleksiyonu Re-fine, Paris Moda Haftası’na sıradışı bir defileyle katılmıştı. Koleksiyonun İstanbul tanıtımı ise, Kaprol’un Toplum Gönüllüleri Vakfı yararına düzenlediği müzayedeli bir geceyle yapıldı.

Arzu Kaprol, Pera Palace Hotel’de düzenlenen gece için şöyle söylüyor: ”Paris Moda haftası sonrası, Arzu Kaprol markasını bu noktaya gelirken destekleyen tüm dostlarımızla, bu gelişmeleri kutlamak için bir davet düzenlemek istiyorduk. İstanbul, markanın geldiği nokta açısından çok önemli bir yer. İstanbul Fashion Week’te de defileye gösterilen yoğun ilginin bir yardım projesine dönüştürülmesi fikri ortaya çıktı. Koleksiyondan seçtiğimiz 8 couture gece elbisesini Toplum Gönüllüleri Vakfı’na bağışladık. Bu elbiselerin tüm geliri, sadece Toplum Gönüllüleri Vakfı’na gidiyor, böylece büyük bir hayranlıkla izlediğimiz yardım projelerine küçük de olsa bir katkı sağlanması ana hedefimiz oldu.”

Sevilen tasarımcı Arzu Kaprol‘un İlkbahar Yaz 2011 Re-Fine Paris defilesinden fotoğrafları sizin için derledik.
TOG yararına düzenlenen İstanbul’daki gecede tasarımcı Arzu Kaprol, ve onun tasarladığı elbiseyle Tuğçe Kazaz.. Gecede ayrıca Kaprol’un ilk mücevher tasarımı olan ham elmastan Asitane yüzük de, Ariş tarafından hazırlanıp bağış için müzayedeyle satıldı.

Bu haberler de ilginizi çekebilir:


Etiketler: , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Yorumunuz


En Son Yorumlar