Türkiye’nin Moda Haber Portalı ile Modayı Yakından Takip Edin!

“Yazgan göz kamaştırdı!”

eurovision 2008
Bu haftasonunun en çok konuşulan konularının başında Eurovision vardı.

Mor Ötesi’ndeki kardeşlerimiz, rahatsız etmeyen klasik siyah elbiseleri içerisinde cool’luklarından taviz vermeden ve de alınlarının akıyla 7. oldu. Hepsini canı gönülden tebrik ediyorum. Ama, asıl değineceğim konu bu değil tabii…

Yazmayacaktım, kenarından bile geçmeyecektim, “belki bizi takip ediyordur”, “belki bir gün rastlar ismini aratırken Google’da” dedim, “kırılır, üzülür” dedim ama bir baktım ki, birileri konuya çok güzel değinmiş. Baktım ok yaydan çıkmış, dayanadım artık : )

Cumartesi akşamı herkes gibi ben de koltuğumun başına oturup, küçüklüğümüzden beri milli gurur meselelerimizin başında gelen Eurovision yarışmasını izledim. Yunanlılar bize verecek mi? Biz kimlere puan vereceğiz? gibi onlarca sorunun arasında, aklımın köşesinde bir yerlerde de “Bakalım Meltem Yazgan bu sene de var mı?” sorusu da vardı. Evet, vardı! Sıra Türkiye’den giden oyların açıklanmasına geldiğinde artık Eurovision sunucusu Bülend Özveren gibi bu işin demirbaşı olan Meltem Hanım Kızımız da ekranlara yansıdı ama yansıma o yansıma.

O tarih öncesi saç modeline mi laf etsem, yoksa imaj fakiri, parıltı saçan aynalı kıyafetine mi bilemiyorum. Hele bir de o sürekli oynayan el, kol hareketleri devreye girince, Türkiye adına ekranlarda nevi sahsina munhasir bir karakter ortaya çıktı bu sene de. Tabii, bu düşüncelerimi takıntılı ruhumun ürünleri olduğunu düşünerekten, kimseyle paylaşmazken, baktım Milliyet Yazarı Ali Eyüboğlu da çileden çıkmış, o da Eurovision yazısının içerisinde Meltem Yazgan kardeşimize çok net şekilde değinmiş!

Bakın neler demiş “Eurovision’un Türkiye jürisinin tanıtıldığı canlı yayında Meltem Yazgan, ekrana her çıktığında sergilediği o gereksiz senkronize el kol hareketleriyle programa damgasını vurdu! Üstelik Yazgan bu kez siyah ama yakası ve kolları aynalı bir kıyafeti tercih etti. Vücudu hareket ettikçe aynalar öylesine ışıklar saçtı ki, Yazgan gerçekten de göz kamaştırdı!”.

Sözün kısası,
Elbise modeli, ıııı ııh
Aynalı taşlar, öyle ya da böyle yıllardır televizyon ekranlarına çıkan biri için çok büyük hata (uyarmayan yönetmen, kameraman ayrı bir başlık ama ilgi alanım değil),
Saç modeli yine olmamış,
İmaj, o oynayan el ve kollarla sıfır!!!

Bu haberler de ilginizi çekebilir:


Etiketler: , , ,

Yorumlar

  • nuray diyor ki:

    :))

  • Derya K. diyor ki:

    Bence Rus revüsüne dönen Eurovision’da kendine gereksiz bir seksepal katmaya çalışmayan yegane dişi olarak asıl “cool” kişi Meltem Yazgan’dı.

Geri izlemeler

Geri izleme yok

Yorumunuz


En Son Yorumlar