Türkiye’nin Moda Haber Portalı ile Modayı Yakından Takip Edin!

Camper 2009 Spor Ayakkabı Modelleri: Mediterranean Sneakers

Camper 2009 Mediterranean Sneakers koleksiyonu, Akdeniz felsefesinin sakin ve huzurlu yaşam tarzı üzerine tasarlanmış bir ayakkabı koleksiyonu.

Mediterranean Sneakers, Mayorkalı marka Camper’ın sunduğu üç ikonik ürünün yeni bir yorumu. Genç çizgilerde tasarlanmış bu yeni koleksiyon, organik koton ve kauçuk taban yapısıyla diğer klasik ayakkabı türlerinden ayrışıyor, daha esnek ve uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. Organik ürünler de yavaş yavaş moda dünyasını sarmaya başlıyor. Çok sevindirici bir gelişme. Camper‘ın bu doğal ayakkabısı ise 2009 yazı için güzel bir yenilik olmuş..

Camper’dan Ayakkabıya Vintage Yorumlaması
Camper’ın 1975’te piyasaya sunduğu ilk ayakkabı modeli olan Camaleon, Mayorka adasının tarlalarında ve bahçelerinde işçilerin giydiği ayakkabılardan esinlenerek tasarlanmıştı. Kanvas kumaşı ve yanlarındaki geçişlerde kontrast renk oyunları olan, lastik burunla tamamlanmış bağcıklı spor ayakkabı 2009‘da tekrar ortaya çıktı.

Karizmatik Yelkenci Ayakkabısı
I-mar ise Akdeniz’deki en önemli yelken yarışı olan King’s Cup Yelken Kupası’nın 25.sine ithafen tasarlanmış modern bir yelkenci ayakkabısı. Sürtünmeye dayanıklı bir materyal kullanılmış. Ayakkabının kaymayan kauçuk tabanı da yelkencilik sporu için önemli bir detay. Üzerinde yer alan süet geçişler ve zigzag yelkenli dikişlerle Camper’ın bu ayakkabılarını şehirde deniz özlemi çekenler de giyebilir.

Pratik Bir Ayakkabı
Ergonomik tasarımı, Peu’yu estetik olmanın ötesine taşımış. Kolayca “giy-çıkar” özelliği taşıyan bir ayakkabı planlanmış. Elastik bağcıklarla, ayakkabı modellerine kullanışlılık ve renk katılmış. Camper Peu’nun bilekten bağlı Mary Jane ayakkabı modeli de feminen bir tarz için.

Mediterranean Sneakers’ın çocuklar için de bir koleksiyonu var.

Camper'ın turuncu süetle detaylandırılmış renkli spor ayakkabılarından biri

Camper'ın turuncu süetle detaylandırılmış renkli yelkenci spor ayakkabısı

Asimetrik burnu ve renkli bağcıklarıyla neşeli bir Camper spor ayakkabı modeli

Asimetrik burnu ve renkli bağcıklarıyla neşeli bir Camper spor ayakkabı modeli

Camper'ın organik pamuktan yapılma bu yazlık ayakkabısının, organik ayakkabı modasını yaymasını umuyoruz

Camper'ın organik pamuktan yapılma, Camaleon model bu yazlık ayakkabısının, organik ayakkabı modasını yaymasını umuyoruz

Camper'ın 2009 yazı için tasarlanmış bez bayan ayakkabı modeli

Mediterranean Sneakers'ın 2009 yazı için tasarlanmış bez bayan ayakkabı modeli

Vintage organik ayakkabı modelinde, kauçuk taban var

Vintage Camaleon organik ayakkabı modelinde, doğal kauçuk taban var

Bu haberler de ilginizi çekebilir:


Etiketler: , , , , , , , , , , , , ,

Yorumunuz


En Son Yorumlar